Kayseri Park AVM

RENK KART NEDİR ?

Renk Kart, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 1 Temmuz 2012 tarihinde hayata geçirmiş olduğu müşteri sadakat kart projesidir. Kayseri Park’ta yürütülen tüm kampanya ve etkinlikler Renk Kart üzerinden yapılmaktadır, kampanyaya katılımlarda kullanımı zorunludur.

Renk Kart ile ziyaretçiler kupon doldurma zahmetine girmeden kampanya çekilişlerine katılım hakkı ve yıl boyunca her alışverişte puanlarla hediyeler kazanma şansı yakalamaktadır.

  1. ADIM : RENK KARTINI AL

 • Ziyaretçiler, Danışma noktasından müşteri bilgilendirme formlarını doldurup, imzalayarak Renk Kart’a ücretsiz olarak alabilirler.

  2. ADIM : FİŞİNİ İŞLET

 • Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisindeki mağazalardan yapılan alışverişlerin fişini yada faturasını danışma noktasına getirerek karta işletip, puan kazanabilirler. Bu işlem esnasında aktif kampanyaların kazanımlarını elde ederler. (Örneğin araç çekiliş hakkı, puan, hediye, indirim vs…)

  3. ADIM : PUANINI ÖĞREN

 • Danışma noktasındaki kiosktan, kartta birikmiş puanlar öğrenilebilir, puana karşılık gelen hediye seçilerek, ürün teslim fişi bastırılabilir.

  4. ADIM : HEDİYELERİ KAZAN

 • Kiosktan seçilen hediyelerin teslim veya kullanım tarihleri kiosk ekranında belirtilmektedir. Ziyaretçiler, hediyelerini ya anında danışmadan teslim alırlar, ya da ilgili mağazaya yönlendirilirler.